Zpět do obchodu

Registrace

informace

VÍTEJTE V NAŠEM OBCHODĚ

1 Kč

informace

Kód: 426

VÍTEJTE V NAŠEM OBCHODĚ

a na našich stránkách, Velovis - jízdní kola ve Švihově. Opravy a prodej jízdních kol, elektrokol, doplňků, oblečení a náhradních dílů jízdních kol či elektrokol a koloběžek.

 Nyní je ten nejlepší čas nechat si dát do pořádku Vaše jízdní kola. Většina z Vás pomalu kola odkládá a trošku zapomíná na jejich  technický stav. Během zimních měsíců Vám je dáme do perfektního technického stavu. Na jaře už je dost pozdě, každoročně s teplým jarním počasím chtějí být všichni v sedle a každý cykloservis je zahlcený zakázkami. V jarních měsících je každoročně největší poptávka po opravách a nových kolech, nejsme pak schopni Vaše kola v krátké době opravit. Přidejte se k těm zkušeným a nechte si svá kola včas a dobře připravit na nastávající sezónu. Vaše jízdní kola dáme do skvělé kondice, vyměníme vytahané řetězy, opotřebené kazety a nefunkční lanka s vedením, promažeme ložiska, vycentrujeme paprsky v kolech, zkontrolujeme funkčnost všech dílů a promažeme odpružené vidlice či tlumiče a kola očistíme, naleštíme, případně vyměníme celé sady, velká poptávka je po kombinaci  1X12 převodů. :-) 

JEN SPRÁVNĚ SEŘÍZENÉ JÍZDNÍ KOLO S KVALITNÍMI A FUNKČNÍMI DÍLY VÁM PŘINESE POTĚŠENÍ Z JÍZDY A UŠETŘÍ VAŠI SÍLU, ČAS  I NERVI! 

Pokud se  rozhodnete si pořídit kolo nové, či si jej necháte u nás postavit na zakázku, nabízíme Vám věrnostní servisní program pro všechny majitele na u nás zakoupená jízdní kola. Využij výhody servisních prací během prvních 12 měsíců za 1,- Kč a po prvním roce pak vždy slevu na ně 50% 

Jízdní kola značek  MAXBIKE, KELLYS, STEVENS,GALAXY, ALPINA, Force, Totem, Dema a další. Komponenty Shimano, Sram, Campagnolo,  FSA, Deda, Force, Schwalbe, KLS, Catlike spolu s  dalšími výrobci.

Kategorie: SERVIS
Dostupnost: Skladem
1 Kč
Zpět do obchodu