Zpět do obchodu

Registrace

JÍZDNÍ KOLA

Maxbike - Kolo podle tebe! Protože u nás každé kolo může být jedinečné! Toho se držíme již od roku 1994. Naše filozofie

https://www.maxbike.cz/

„Kolo podle tebe“ pro nás znamená skloubení kvalitního kola s přáním zákazníka. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a prostřednictvím bikekonfiguratoru nabízíme možnost složit si kolo podle sebe, tak jak s tím začal Jiří Janečko již v roce 1994. Každé kolo může být jedinečné, a každý cyklista si může dle svého přání vybrat vidlici, zapletená kola, pláště nebo si kolo barevně sladit barvou bowdenů, gripů nebo sedla. Nejčastěji tedy tato jízdní kola prodáváme jak si zákazník vybere, pár kol máme na prodejně, ale každý zákazník je jiný, jinak velký a s jiným vkusem a chutí utratit různou cenu. na stránkách Maxbike tedy vybereme či zákazník sám doma, jízdní kolo, rádi při výběru poradíme, či nabízíme možnost ještě většího výběru nežli je nabídka na stránkách. Hodně moderní a praktická je úprava převodů s jedno převodníkem 1x12, kazeta nabízí značný  rozsah převodů a odpadá křížení řetězu se škrtáním o přesmykač ( kříží se samozřejmě pořád :-) ) a jednodušší řazení logicky jednoduché! A pak tu máme stránky dalších dodavatelů kteří dohromady nabízí několik set tipů jízdních  kol která samozřejmě nejsme schopni mít na prodejně. Prodej kol tedy řešíme malým výběrem v naší prodejně a obrovským výběrem na stránkách níže uvedených. Na našich stránkách budete moci vybírat jen z kol a ze zboží které máme ihned k dodání. Spolupracujeme s oddílem SK Petřín Plzeň, kde trénuji i mládežnické kategorie a rádi rozšíříme počet členů budete-li mýti zájem. Jezdíme silniční závody, dráhu, v  malé míře pak MTB či cyklokros. Tolik kol která jsou na stránkách v uvedených odkazech níže, v prodejně nemáme, ale rádi Vám Vámi vybraná kola, objednáme, či sestavíme podle Vašich požadavků, cenové hladiny, složení dílů či upravíme sériový model podle Vašeho přání. 

https://www.kellysbike.com/cs/ 

 

http://www.stevens-bikes.cz/

 

www.ndistribution.cz

www.maxbike.cz

 www.kona.cz

https://www.galaxy-bike.cz/ 

www.ndistribution.cz  - kde najdete kola značek BMC, KONA, V prodeji samozřejmě, oblečení, tretry, přilby, náhradní  díly, tachometry, navigace a mnoho dalšího.

Nejvíce se staráme o Vaši techniku, tedy servis a pak prodej zákazníkům na prodejně, internetovému prodeji se věnujeme málo, nemáme však problém s posláním zboží na adresu.

 

 

 

 

3 položek celkem
Zpět do obchodu