Zpět do obchodu

Registrace

Koloběžka Kostka, elektropohon

O motorizaci se stará speciálně upravený systém pohonu ES POWER GEAR se superlehkým motorem o hmotnosti pouhých 1,8kg a výkonem až 600W,

Koloběžka je prodaná a úspěšně slouží majitelům. Rádi Vám podobnou dodáme.

31 990 Kč
Snímek 001
Akce Novinka Doprava zdarma

Koloběžka Kostka, elektropohon

Kód: 315

O motorizaci se stará speciálně upravený systém pohonu ES POWER GEAR se superlehkým motorem o hmotnosti pouhých 1,8kg a výkonem až 600W,

Koloběžka je prodaná a úspěšně slouží majitelům. Rádi Vám podobnou dodáme.

O motorizaci se stará speciálně upravený systém pohonu ES POWER GEAR se superlehkým motorem o hmotnosti pouhých 1,8kg a výkonem až 600W jehož testováním a laděním jsme strávili celé dva roky.

Tyto pohony pro vás dovážíme z Francie a jsou vybaveny vysoce kvalitní a spolehlivou elektronikou a nadstandardní lehkou baterií.

Navíc disponuje řídící jednotka rozhraním bluetooth, LCD displej má USB nabíječku a baterie je vybavena SMART BMS pro perfektní kontrolu nad chodem baterie.

Pohon elektrokoloběžky prošel dvouletým zátěžovým testováním a laděním software a to pro maximální dynamiku jízdy a také bezpečnost.

Celková hmotnost elektrokoloběžky i s baterií 11,6 s články PANASONIC je 15kg což z ní dělá perfektní dopravní prostředek, který snadno vynesete do schodů, nebo umístíte do rohu kanceláře.

Díky otočnému akcelerátoru můžete využít takový výkon, který zrovna potřebujete. Funguje to stejně jako třeba u motocyklu.

Z výroby Vám nastavíme maximální výkon dle požadavků.

Pokud chcete jezdit sportovněji a elektrokoloběžce do kopce trošku pomůžete,  nastavíme Vám do řídící jednotky mód TRAVEL. S tímto nastavením bez problému ujedete na jedno nabití až 60km při střídavém stylu jízdy – tedy, po rovince pojedete bez motoru, nebo s mírnou výpomocí a do kopce si pomůžete motorem naplno. Tento mód lze označit jako ideální pro vyjížďky a sportovnější jízdu.

V případě, že budete chtít elektrokoloběžku jako samohyb, lze nastavit mód POWER, který navýší maximální výkon na 500W. Tak vyjedete převážnou většinu kopců, aniž byste se museli odrážet. Dojezd s tímto módem je cca 20-30km na jedno nabití.

Uvedené dojezdy jsou uváděny při hmotnosti jezdce cca. 80 kg a smíšeném stoupání (60% rovinky, 40% kopce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
POHON ELEKTROKOLOBĚŽKY:
Baterie: Baterie s integrovanou řídící jednotkou s kapacitou 11,6Ah PANASONIC

Uchycení baterie: Rámová

Nabíječka: automatická

Motor: ES POWER GEAR 250W (převodový brushless  silent elektromotor),

Ráfek: dvojitý ráfek, vypletené kolo s motorem

Typ senzoru šlapání: akcelerátor

Display: Programovatelný LCD displej KIMGMETER s podsvícením a ovládacími prvky

Kabely: vodě-odolné se šroubovacími konektory s těsněním + originální kryty konektorů a kabelů.

Dojezd: dle nastavení 30 - 60 Km na jedno nabití (dojezd závisí na mnoha faktorech – váha jezdce, terén, kopcovitost, nahuštění pneumatik, využívání motoru, výkon jezdce atd…

Jméno značky: Kostka
Kategorie: Elektrokoloběžka
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Na dotaz
31 990 Kč
Zpět do obchodu